Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat campingu oraz cennik

Camping MAROADI został odkryty w czasie naszej pierwszej wyprawy nad jezioro Garda (było to w roku 1997). Miejsce okazało się być bardzo dobre i za każdym razem tutaj właśnie mieszkamy.
Camping w miejscowości Torbole. Dojazd jest bardzo prosty: należy jechać drogą do Riv'y i a skręcić w lewo za mostem nad kanałem i za stacją paliw. Camping położony jest nad samym jeziorem, wśród zieleni i drzewek. Każdy (z namiotem lub przyczepą) ma do dyspozycji własny plac (65 m2), przy czym na jednym placyku może stać tylko jeden samochód, nie ma natomiast ograniczenia jeśli chodzi o liczbę namiotów (nie wiem czy nie można by tego ominąć np. zostawiając drugi samochód na parkingu dla gości). Na terenie campingu znajduje się kilka budynków zaplecza socjalno-bytowego o wysokim standardzie (należy może tu dodać, że jest to robione pod niemieckich turystów, gdyż stanowią oni większość gości).
W skład nich wchodzą umywalnie i kibelki, osobne pomieszczenie do mycia naczyń oraz pralnia (z pralkami). Toalety są sprzątane dwa razy dziennie i nie zdarzyło mi się aby zabrakło ciepłej wody. Oprócz pola namiotowego na campingu znajdują się również apartamenty. Miejsce na campingu można rezerwować, lecz należy wpłacić zaliczkę. na campingu znajduje się również restauracja, sklep, bankomat oraz boisko i kącik zabaw dla dzieci. Za camping należy płacić gotówką (nie przyjmują kart kredytowych). Więcej znajdziesz w galerii.
Sprzęt windsurfingowy leży przy namiotach. Nigdy nic nie zginęło, mimo że czasem nie było nas cały dzień (nawet butelka szampana, która niechcący leżała dwa dni pod samochodem). Można również zostawić deskę nad samym jeziorem na specjalnych stojakach, lecz tutaj był on spinany linkami i zamykany na kłódki.
Plaża jest kamienista, zejście do wody również po kamieniach.
Więcej znajdziesz w galerii.

CAMPING MAROADI GALERIA

(kliknij w obrazek aby powiększyć)

Camping - widok ogólny

Camping - widok z lotu ptaka

Camping - plaża

Most nad kanałem portowym

Most nad kanałem portowym

Plaża

Zuza i Kaja na plaży

Ptasia grypa odlatuje

Kaja na plaży

Zuza i Kaja

Na placu mieści się nawet bardzo duży namiot

wraz z samochodem

Zaplecze sportowei kącik zabaw dla dzieci Apartamenty    

1997 - Dziobak idzie zmywać po kolacji

Ekipa 1999: Kaja, Ewa, Dziobak, Zuzia, Karina, Piotrek, Zuza i Celi

Garda 1999: osobny plac służy do parkowania samochodów i trzymania żagli

Garda 1999: hamaki - ulubione miejsce relaksu

Ekipa 1999: Kaja, Zuzia, Dziobak, Marek, Gosia, Zuza, Piotrek

Garda 1999: na plaży

Garda 1999: nad jeziorem

Garda 1999: co robiły dzieci