>> strona główna

>> pogoda

>> skimboard

>> formacja rufą

>> Stow. WIATER

>> strona surf

>> dziobak.pl

>> kontakt

 

aktualizacja: 23/08/23

 


 
Zatoka Pucka - 21-22 sierpień 2023 (poniedziałek i wtorek)

Szybka wizyta nad Zatoką Pucką i Morzem Bałtyckim. Z trzech dni prognozy zrobił się jeden dzień z wiatrem (czyli poniedziałek). We wtorek już nie chciało wiać.
Tym razem przejazd pociągiem, że spanie we Władysławowie. Logistyka prosta, ale niestety PKP, to jednak słaba instytucja przewozowa (sporo mają do nadrobienia, żeby było na prawdę komfortowo).

Zakwaterowanie we Władysławowie (taniej i wygodniej) z dojazdem między Chałupami i Władkiem pociągiem. Jadąc bez sprzętu lub ze sprzętem mobilnym - nie ma z tym większego problemu.

Woda w zatoce jak zupa, w morzu nieco chłodniejsza. Za to komfort termiczny: ciepło, a nawet gorąco w słońcu, ale nie upalnie. Nad morzem pusta plaża...

Foto: Dziobak

2023-08-22 Zatoka Pucka - Chałupy

 2023-08-22 Morze Bałtyckie - Chałupy

Władysławowo Dom wczasowy Skałka przy ul. Gawędy. całkiem miły lokal z wielką kuchnią i jadalnia (wspólną). Pokoje nie duże, ale z własną łazienką

W Gdyni bardzo miłe zaskoczenie: Kuchnia domowa przy ul. Portowej. Miły, ładny i czysty lokal z dobrym i obfitym jedzeniem .Dwudaniowy obiad za 20 zł (do wyboru kilka zestawów) - polecam. Na zdjęciu krupnik i schabowy.