Menu:

dziobak.pl

strona surf

strona główna

ekipa

przelot

hotel

windsurfing

atrakcje

historia wyprawy

kontakt

HOTEL:

Hotel Shams Safaga, jest dość duży kompleks hotelowy w skald które chodzą pokoje hotelowe znajdujące się w głównym budynku hotelowym oraz bungallowy znajdujące się na przestrzenie między hotelem a plażą. Standard pokojów bardzo zróżnicowany zróżnicowany (pokoje o lepszym standardzie znajdują się na niższych piętrach hotelu). Na początku dostaliśmy pokoje o niskim standardzie, ale upór kobiet sprawił, że walczyliśmy i wywalczyliśmy bardzo komfortowe apartamenty: ładne, czyste, przestronne oraz dobrze wyposażone (od tego momentu wczasy możemy uznać za udane)...

Posiłki (śniadania i kolacje) można zjeść w głównej jadalni hotelu, lunch dodatkowo w barze na plaży. W hotelu znajduje się kilka barów (w głównym holu budynku, na piętrze hotelu, na basenie i na plaży). 

Plaża piaszczysta i szeroka, znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Morze przy plaży na szerokości kilkudziesięciu metrów bardzo płytkie (bezpieczny obszar kąpieli dla dzieci). Przy plaży znajduje się kilka bardzo małych, ale bardzo urokliwych raf koralowych. na terenie hotelu znajduje się kompleks basenów, na plaży boisko do siatkówki, oraz można skorzystać z przejażdżek na koniu czy wielbłądzie.

Poniżej znajduje się z zdjęcia wykonane w lipcu 2009 w czterech grupach tematycznych: hotel, plaża, rafa, basen

HOTEL

 

PLAŻA

 

RAFA

 

BASEN

Safaga 2009 - windsurfingowa strona Dziobaka