> początek

> info o spocie

> galeria

> panoramy

> strona surf

> strona główna

> kontakt

 

aktualizacja: 07/10/18

 

GALERIA 2018-10-07 (niedziela)

 

Po wczorajszej sobocie, pełnej wiatru i słońca, dzisiejszy dzień wypadł raczej blado. Mimo, że prognoza była zachęcająca, to faktycznie na spocie z wiatrem było słabo. Przychodziły co prawda szkwały, na których można było popłynąć w ślizgu, ale pakiet szkwałów był rozdzielony dość długi przerwami. Mimo, to (jak śpiewa Jurek Porębski) "na godzinkę jednak wyskoczyłem" i było fajnie. 

Rano niebieskie niebo nie zakrywały chmury, ale z każdą godziną chmur było coraz więcej, dlatego nie czekając na zapowiadany w prognozie deszcz, wczesnym popołudniem skończyłem pływanie. Kiedy dojechałem do Nowego Sącza, po chmurach nie było śladu, widocznie zachmurzone niebo, to urok Klimkówki :)

Niestety wody mało, wiec od trawy do wody spory kawał do noszenia sprzętu. Poradziłem sobie w inny sposób, jako podkład pod deskę i żagiel podczas taklowania i przerw wykorzystałem kawałem sztucznej trawy (foto poniżej). Pytanie jak ona się sprawdzi, jak będzie mocno wiało i będzie mokro. Dla mnie najbardziej dotkliwy jest był, który pokrywa podłoże i który skutecznie czepia się wszystkich mokrych powierzchni

Foto: Ewa Bodziony i Dziobak

Rider: Dziobak - deska F2 rodeo 98 - żagiel Sailloft Quad Plus 5.6