> początek

> info o spocie

> galeria

> panoramy

> strona surf

> strona główna

> kontakt

 

aktualizacja: 29/04/21

 

GALERIA 2021-04-28 (czwartek)

 

Sympatyczna prognoza w końcu się sprawdziła i pozwoliła popływać (nareszcie!). Po raz kolejny Klimkówka pokazało swoje względy dla cierpliwych.

Rano nie wiało, ale było nieco słońca.

Wiać zaczęło w okolicach godziny 10.00 i do 13.00 było całkiem nieźle na żaglu 5.6. Niestety wiatr przychodził w szkwałach, było chłodno, a słońce pozostało za chmurami. Z wiatru skorzystał Dziobak, Hudini, Marek Szczerbiński i Rufio.

Później wiatr zdechł... ale tylko na chwile, bo po tym jak pojawiło się słońce (okolice 14.00), wrócił z niezłą mocą, tak że wystarczał na żagle 4.0m2. Z godzinki jazdy skorzystał Celi, który przyjechał popołudniu. Pływaliśmy na spocie Plaża nad Klimkówką

Foto: Dziobak

Riders:

Dziobak - deska F2 Rodeo 98 żagiel Sailloft Quad 5.6

Celi - deska Taboo 93 żagiel JP 4.2

Lokalizacja stacji meteo - stanica WOPR - Klimkówka

Dojazd na spot SportSoul

Kolejne zmiany na spocie. Stara droga dojazdowa została zagrodzona barierką. Na razie jedyna opcja dojazdu na spot, to jazda wzdłuż ścieżki rowerowej przez mostek. Jest jeszcze mała polanka (fot.1) w ciągu drogi, na razie pusta, ale pewnie tylko na razie. Dzisiaj z tej drogi skorzystali kite'owcy - przejechali i popływali. Niestety ja przyjechałem za wcześnie nie mogłem przejechać, bo na drodze stała maszyna drogowa. Przy drodze stoi znak (fot.4) - ale nie wiem czy legalny. Jedno co się nie zmieniło, to niechęć właścicieli przydrożnych działek!